Kategorie: Wszystkie | Techniczne
RSS
sobota, 16 stycznia 2010
A jednak taki telefon

Haha no  i jednak, w pewien troche zagmatwany sposób stałam się obecnie włascicielem telefonu LG KU 250 narazie testuję, najlepsze, że jeśli się nie spisze to mogę go w każdej chwili zwrócic :P :P

 

23:50, mobilny_telefon
Link Komentarze (9) »
wtorek, 12 stycznia 2010
Dylemat

Witam,

Pewna znajoma mi osoba zaoferowała, że może mi odsprzedać jeden z telefonów, jakie posiada, ponieważ wyjeżdża za granice, a tam już ją pracodawca zaopatrzy w nowy telefonik. I tak się zastanawiam, czy wybrać ten telefon , czy tez ten . Oba wydają mi się dosyć wygodne w uzyciu, przy czym LG ma rozsuwaną klawiature, co w telefonach jest dla mnie ważną cechą, ponieważ jest to wygodne i nie trzeba pamiętać o tym, żeby blokować klawiature, ponieważ klawiatura sama się blokuję po zsunięciu klapki. Zresztą miałam okazję się przekonać o tym, dostając do ręki oba telefony, i móc je wypróbować. Ciężko mi jest się zdecydować. Tak więc prosze Was o opinie, będą dla mnie wyjatkowo cenne.

Pozdrawiam! :)

12:49, mobilny_telefon
Link Komentarze (1) »
piątek, 11 grudnia 2009
Zakup telefonu

Niedługo kończy mi się umowa w mixPlusie, tzn. niedlugo wykonam ostatnie doładowanie i prawdopodobnie będę przedłużać umowę. No i zastanawiam się, jaki telefon byłby najlepszy. Proszę o komenarze z radami!

17:35, mobilny_telefon
Link Komentarze (2) »
wtorek, 08 grudnia 2009
Usterki gwarantowane

Ostatnio dużo czytałam, o tym, że aktualnie urządzenia są projetkowane tak, aby popsuły sie mniej więcej po czasie upływu gwarancji. Ja już w sumię godzę się z myślą, że kupując telefon będzie mi działać tylko mniej więcej taki okres czasu ile trwa gwarancja.

A Wy co o tym myslicie?

Macie na to jakieś rady?

 

23:09, mobilny_telefon
Link Komentarze (4) »
Witam :)

Jestem Arnika. Założyłam tego bloga bo chcę podzielić się swoimi przemyśleniami z dziedziny telefonów komórkowych i ich pochodnych. Z telefonami mam do czynienia od kilku lat. Szczegółowo postaram się opisać więcej w najbliższym czasie, a narazie gorąco zachęcam do zapamiętania adresu!

22:53, mobilny_telefon
Link Komentarze (1) »